KARLSBAD GRANDE MADONNA (Aura Palace) - Official Site
standard-title Komplexní lázeňská léčba KARLSBAD GRANDE MADONNA

Komplexní lázeňská léčba KARLSBAD GRANDE MADONNA

leceni_kll_heslo

KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA je nejúčinnější detoxikační metodou pro organizmus, kterou si můžete v současnosti na trhu detoxikačních produktů zakoupit.

Jedná se o zaručenou očistu organismu s dlouhodobými a zaručenými ozdravnými účinky, na zažívací trakt a látkovou výměnu (metabolismus) a dochází i ke zvýšení imunity…… Ozdravné účinky sami na sobě nejenom subjektivně pocítíte, ale budou i objektivně viditelné pro vaše okolí např. ve zlepšení tonusu a svěží barvy pleti a kůže, dobré nálady a optimismu. Rovněž laboratorní výsledky jednotlivých biologických ukazatelů budou objektivně vykazovat posun ke standartním nebo optimálním hodnotám.

KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÁ LÁZEŇSKÁ LÉČBA v hotelu KARLSBAD GRANDE MADONNA zahrnuje:

 • UBYTOVÁNÍ
 • PLNOU PENZI nebo POLOPENZI včetně nealko nápojů v ceně
 • VSTUPNÍ, KONTROLNÍ A VÝSTUPNÍ VYŠETŘENÍ U LÉKAŘE
 • LABORATORNÍ VYŠETŘENÍ dle indikace lékaře
 • PŘÉDPIS KARLOVARSKÉ MINERALNI VODY LÉKAŘEM
 • 18 PROCERUR týdně dle přepisu lékaře
 • ŽUPAN A PANTOFLE
 • WIFI INTERNET ZDARMA
 • VSTUP DO VÍŘIVKY, SAUNY, PÁRY zdarma
 • DEŠTNÍK
 • VESKERÉ DANĚ A POPLATKY SPOJENÉ S POBYTEM

CENÍK KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÉ LÁZEŇSKÉ LÉČBY

Viz. jednotlivé pokoje KARLSBAD GRANDE MADONNA

KARLSBAD GRANDE MADONNA SPA & WELLNESS HOTEL je certifikované nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na komplexní lázeňskou léčbu s využíváním přírodních karlovarských termo-minerálních pramenů a dále rašeliny, slatiny a bahna z místních zdrojů Slavkovského lesa.

Účinná síla léčebných koupelí je prověřena staletími (600 let) a to již od dob krále Karla IV.

Hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA vlastní speciální přípoj pro přívod minerální vody z nejvydatnějšího karlovarského pramene  do balneo-provozu přímo k vanám pro tyto účinné koupele.

Nejdůležitější součástí karlovarské léčby je však .

Významnou součástí jsou další balneologické procedury a ozdravné a alternativní metody léčby. Nedílnou součástí je rovněž dietní stravování.

leceni_pramen_4c

DÉLKA KOMPLEXNÍ KARLOVARSKÉ LÁZEŇSKÉ LÉČBY V HOTELU KARLSBAD GRANDE MADONNA

PetaAura2

21 – 30 denní: 3 – 4 týdny trvající komplexní karlovarská lázeňská léčba je optimální délkou s pozitivními ozdravnými účinky na celý organizmus, který subjektivně sami pocítíte. Rovněž však objektivní výsledky laboratorních testů budou vykazovat dle dlouhodobých výzkumů posun ke standardním až optimálním hodnotám jednotlivých biologických ukazatelů, které se srovnávají na začátku a na konci lázeňské léčby. Účinky lázeňské léčby budou přetrvávat 7 – 8 měsíců po skončení této léčby.

 

 

14 – denní: 2 týdny trvající komplexní karlovarská lázeňská léčba je také velmi účinná délka léčby s pozitivními ozdravnými účinky, které subjektivně sami na sobě pocítíte a i v tomto případě budou přetrvávat i několik měsíců po skončení léčebného pobytu. Je nejčastěji poptávaný a realizovaný pobyt našich lázeňských hostů, kdy si jednak dokonale odpočinou a dále výrazně sami na sobě pocítí blahodárné účinky lázeňské léčby.

.

 

7 – denní: 1 týden trvající komplexní karlovarské lázeňské léčby je lázeňským pobytem tzv. na zkoušku, kdy organizmus projde vstupní a aklimatizační fází. Po skončení 7 – denní léčby se budete hlavně velmi dobře cítit, protože si důkladně odpočinete, sejmete hlavně únavu a stres, zjistíte, že léčení je opravdu účinné a zatoužíte ho opakovat a prodlužovat, abyste dosáhli dlouhodobého ozdravného účinku organizmu.